O Nas

Poznaj naszą historię

Jesteśmy małżeństwem, które zainspirowane pięknem natury, postanawiało się zająć swoją prawdziwą pasją – PROJEKTOWANIEM I TWORZENIEM MEBLI. Na początku bywało ciężko i nie od razu zajęliśmy się w życiu tym, co kochamy najmocniej na świecie. Wierzyliśmy jednak, że jeśli naprawdę czegoś mocno pragniemy, uda się. Ta myśl przyświecała nam przez lata i dawała wsparcie we wszystkich momentach życia naszej rodzinnej firmy – W końcu ZAOWOCOWAŁA.
Pewnego dnia, obserwując zachód słońca w pewnej nadmorskiej miejscowości, wpadł nam do głowy pewien pomysł…

sopot

Minimalizm i nowoczesność

Pomył utworzenia firmy KELL, która zajmowałaby się produkcją mebli z dębu połączonych ze szlachetnością stali był przełomowy. To kolejny krok w naszym rozwoju. Kolejny krok w realizacji naszych marzeń. Bliżej naszego serca od zawsze były meble z drewna w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Niepowtarzalne, trwałe. Drewo żyje. Wsłuchujemy się w jego plus i odkrywamy jego surowe piękno.
I jeszcze słowo o marzeniach. Nie powierzaliśmy ich gwiazdce z nieba, w utworzenie naszej firmy włączyliśmy ciężką pracę, pomysł i jakość, a przede wszystkim zespół profesjonalistów. Cele, marzenia, których pragniemy… teraz owoc naszych marzeń oddajemy w Państwa ręce. Oferujemy Państwu tylko to co prawdziwe, szczere i piękne.
Taki jest KELL.

NASZA MISJA

Myślimy o naszych klientach W każdy swój projekt wkładamy serce. Jeśli spojrzysz na nasze propozycje odkryjesz, że odzwierciedlają one wartości, które przyświecają nam w trakcie tworzenia: minimalizm, czysta forma, nowoczesne wzornictwo, najlepsza jakość.
Meble z litego drewna nigdy nie wyjdą z mody. Zawsze będą zachwycać pięknem i trwałością. Nie wahaj się, przyjdź do nas. Gwarantujemy, że do projektów dodamy odrobinę magii. Stworzymy meble, które Cię oczarują!